[ biz kimiz? ]

Muhteşem Tente

2001 yılında kurulmuş olan firmamız Muhteşem Tente uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, kumaş, branda sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygıdeğer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir.

[ bizi biz yapan ]

Değerlerimiz

Gelişmiş yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Misyonumuz

Sorumluluk duygusu, dürüstlük değerlerimiz olmak üzere; rakipsiz servis paketleriyle desteklenen yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak en çok tercih edilen marka haline gelmek.

Vizyonumuz

Güvenilir, şeffaf ve açığız... Birlikte üretmenin gücüne inanırız… Sürekli değişime ve yeniliklere inanırız… Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz… Özgün değerler üretir, birlikte başarırız…

Değerlerimiz
[ +]
Mutlu Müşteri
[ +]
yıllık tecrübe
[ +]
ödüllü prorje
[ +]
uzman personel